HAKKIMIZDA

 

 

 

2019 yılında Tolga KAŞKA tarafından kurulmuş ve yolculuğuna başlamış olan HempKey; TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK kenevir bitkisinden elde edilmiş malzemelerin kullanılmasıyla ayakkabı, çanta, cüzdan gibi çeşitli ürünler üreten markasıdır.

 

 

 

Firma olarak ülkemiz doğal kaynaklarının faydalı şekilde kullanımının ve dünyanın daha yaşanılabilir bir hale getirilmesinin hayalini kurduğumuz bu yolda adım atarak, tekstil sektöründe kenevir bitkisinden üretilen malzemelerin kullanılabilirliğine örnek ve teşvik edici olmanın, alanında öncü olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

 

 

Tek bir müşteri kitlesine hitap etme gayesiyle yola çıkmadık! Amacımız kenevir bitkisiyle üretilen malzemelerin sağlık ve doğa dostu oluşunu tüm insanlığa göstermek, bu alanda farkındalık oluşturmaktır. Bunun farkına varmış her bireyin tercih etmekte tereddüt etmeyeceği ürünler sunuyoruz.

 

 

 

HempKey ailesi olarak ürünlerimizde kullanılan malzemelerde maliyet kaygısıyla kaliteden asla ödün vermeden, kalıpların ve alışılagelmişliğin dışında özgün çalışmalarla ürün geliştirmek, üretmek ve siz değerli müşterilerimize sunmak gayesiyle durmadan azimle çalışmaktayız. Ar-Ge ekibimiz bu doğrultuda titizlikle çalışmalarına devam etmekte ve her adımıyla işimizi daha ileri noktaya taşımak gayesiyle çabalamaktadır.

 

 

 

‘’Kutunun dışında düşünmek’’ deyimini seviyoruz. Sıra dışı ve yenilikçi işler ortaya çıkarmak, insanlığa bu çalışma prensibini kazandırmak isteyen firmamız 160 çift ile sınırlı olarak üretilen Türkiye’nin ilk kenevirden üretilmiş ayakkabısı olan 4.21 modelini tercih etmiş müşterilerine ürün kutuları ve kişiye özel kartlarla bu mesajını iletmiştir.

 

 

O zaman niye duruyorsun? Haydi sende kutunun dışında düşün!

HEMPKEY TANITIMI

Whatsapp
Telefon
Sipariş Takip
Sepet